• Türkçe
  • İngilizce

obje plastİk

Hakkımızda

Obje Plastik, kurulduğu 2006 yılından bu yana plastik ev gereçleri sektöründe özgün tasarımlar ve inovasyon ile özdeşleşmiş, ülkemizin önde gelen üretici ve ihracatçı firmalarındandır.

12.000 M2 kapalı alana sahip tesisimizde robot otomasyonları ile üst düzey kalite standartlarında üretim yapılmaktadır.

Entegre ahşap işleme tesisi ve tam kapsamlı baskı çözümleri ile plastik ürünlere yeni bir soluk kazandırılmış, tüm yatırımlar yenilikçi ve katma değerli ürünler geliştirmek vizyonu ile yapılmıştır.

Obje Plastik her dönem takip eden değil yön veren firma olma prensibini önde tutmuştur.

Yerli ve yabancı bir çok global firmanın ürün teşhir standları ve POSM ihtiyaçlarında uzun vadeli çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz. Tasarım ve kalıp üretimi bünyemizde yapılmakta olup, özel projelerde için tasarımdan ambalaja kadar komple çözümler sunabilmekteyiz.

4 Kıtada 50’nin üzerinde ülkede tercih edilen ürünlerimiz , Wellini markası ile varolduğumuz tüm pazarlarda üst segment ürünler arasında kabul görmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında en prestijli satış noktalarında sergilenen ürünlerimiz ile dünya markası olmak hedefimiz doğrultusunda ilerlemekteyiz.

Ürünlerimiz  1. Sınıf hammaddeler ile üretilmekte olup tüm gıda kodesklerine uygundur. Ahşap tesisimizde Ormanları koruma sorumluluğu bilinci ile elde edilen yerli ağaçlar kullanılmaktadır.

Bununla birlikte ISO 9001-14001 , BSCI-SEDEX e FSSC akreditasyonları ile kalite ve sosyal sorumluluk politikalarımız belgelenmiştir. Ürünlerimiz gıdaya uygunluk ve LFGB sertifikalarına sahiptir.